“BİLAKS FURNİTURE ACCESSORIES” yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda başarısını kanıtlamak üzere yola çıkarak kurulduğundan bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışıyla imalat sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olarak yerini almıştır. BİLAKS, misyonu gereği tüm ürünlerini kendi imal etmektedir. En kaliteli, en uygun fiyatla ve zamanında teslim politikasıyla en iyi sonuca ulaşması BİLAKS’ı uyumlu ve tercih edilen bir firma haline getirmiştir. BİLAKS, gelişen teknolojiyi takip ederek imalat kalitesini ve aynı kaliteli hizmet anlayışını koruyarak çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve güleryüzlü hizmet ile sağlanır. Bu durum çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, kalite politikamızın en önemli maddesi ve değişmez tek kuralıdır.

Ürün kalitesini üst düzeyde tutmak için, doğru malzemeleri seçmek, analizlerimizi doğru yapmak ve tüketiciyi yormayacak, ürünün kalitesini etkilemeyecek düzeyde belirlemek bizim için önemlidir.

İnternet, dergi ve çeşitli kuruluşların düzenlemiş olduğu paneli sempozyum vb. toplantıları takip ederek banyo ve aksesuar sektöründeki değişimi yakından izleyip, değişimleri standartlara uygun şekilde uygulamak, yapmamız gerekenlerin başında gelir.

 

HİZMET ALANIMIZ

Geniş kapsamlı bir alana hitap etmekteyiz. Kuruluşumuzun amacı sadeliği tasarımla birleştirip, kalite ile harmanlayıp, harikalar çıkarmaktır. Dekoratif ürünlerimizi, mutfak dolapları, yatak odaları, banyo dolapları gibi mobilyaların bulunduğu her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hizmet alanlarımız;
Bilaks Metal Mobilya, ürünlerini başta Türkiye olmak üzere Almanya, Doğu Avrupa, Rusya, Ukrayna, Balkan ülkeleri, Yunanistan, Kazakistan, Azerbaycan, Türkmenistan, İran, Irak gibi birçok ülkeye ihraç etmektedir.Türkiye içinde tüm illere dağıtım yapan Bilaks, tüm bayilerine toptan ürün satışı yapmaktadır.

Firmamız bayilerine kaliteli ürün, estetik dizayn, cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları sunar.